Питання батьків

Питання: Як правильно підготувати дитину до походу до стоматолога?

Відповідь:

  1. Точно розповісти дитині з якою метою і куди він іде. Назвати ім’я доктора (називати доктора по імені, не абстрактно "тітка"). Програвати словесно, що можливо буде робити доктор: дивитися зуби чистити, пломбувати)
  2. Від батьків вимагається розуміння і усвідомлення необхідності своєчасного лікування зубів. Позитивний настрой батьків не менш важливий, ніж настрій дитини.
  3. Виховання в дитини уміння переносити неприємні відчуття, не концентруючи на них увагу оточуючих.
  4. Відволікання уваги дитини від тривожних думок і негативних подразників, що передують або супроводжують лікування.
  5. Ослаблення емоційного напруження (тривоги, страху) за допомогою фармакологічних засобів (узгоджується з сімейним лікарем)

Питання: З якого віку можливе лікування в нашій клініці?

Відповідь: самий маленький пацієнт, який побував у нас в кріслі – це дитина віком 7 днів. Йому проводилася лазерна корекція вуздечки мови. Самий маленький дитина, якому нам доводилося лікувати зуби з причини розвитку карієсу (передні верхні і нижні різці) – 8-місячний малюк.

Питання: Проводять лікарі клініки "МамаДентист" лікування під наркозом або седацією?

Відповідь: Так, у нашій клініці можливо лікування під наркозом або седацією під керівництвом досвідченої бригади анестезіологів. Однак, ми намагаємося уберегти наших дітей від згубного впливу сильнодіючих речовин. Детальніше про шкоду наркозу ви можете дізнатися з особистого спілкування з нашими лікарями.

Питання: чи Можливо адаптувати дитину до лікування після невдалих походів до стоматолога?

Відповідь: у нашій практиці ми щодня зустрічаємо діточок, які навіть не заходячи в кабінет голосно протестують проти лікування. Як правило, ці діти вже знають, хто такі стоматологи і не слухають лікаря і можуть керувати ситуацією з допомогою крику. Проте, шанси налагодити контакт з малюком великі. Наші дитячі лікарі зуміють привчити навіть самих великих непосид до невеликим героїчним вчинкам, щоб доставити радість батькам. Потрібно тільки уважно слухати рекомендації лікаря по поведінці з дитиною і успішне лікування з першого візиту гарантовано.

Питання: В якому віці потрібно підрізати вуздечку верхньої губи?

Відповідь: У більшості випадків вуздечку верхньої губи варто підрізати, коли вже відбулася зміна молочних зубів, і прорізалися постійні. Це варто робити, так як коротка вуздечка губи може створювати передумову для формування щілини (діастеми) між зубами. У більш дорослому віці, коротка вуздечка може провокувати більш ранню рецесії ясен в області центральних різців.

Питання: чи Може грудне вигодовування провокувати розвиток карієсу у маленької дитини?

Відповідь: Саме по собі грудне вигодовування не може бути причиною початку карієсу. Однак, при збігу несприятливих обставин, таких як раннє прорізування зубів, фактори спадковості, наявність карієсу у батьків чи старших дітей у сім’ї, недостатня гігієна порожнини рота, незбалансоване харчування, хвороби першого року життя дитини – грудне вигодовування може стати прискорювачем каріозних процесів.