Лікування молочних зубів-Дитяча стоматологічна клініка MamaDentist

Більшість батьків вважають, що лікування молочних зубів для своїх діток не є життєвою необхідністю, так як з часом, вони випадуть самі. Але ця думка повністю помилкове, лікувати молочні зуби потрібно обов’язково, адже зіпсований зуб – це вогнище інфекцій і активне середовище розвитку бактерій, які в подальшому можуть провокувати часті простудні захворювання, ангіни, ларингіти, і навіть захворювання шлунково-кишкового тракту дитини.

І ще однією вагомою причиною, чому лікування молочних зубів важливо для діток, це, звичайно ж, естетичність ротової порожнини і формування правильного прикусу дитини. Найпоширенішою проблемою ротової порожнини дитини є карієс, який на дитячих зубках виглядає німого по-іншому, ніж карієс на постійних зубах. Молочні зубки мають тоненьку емаль, особливо між зубчиками, тому, коли відбувається навіть найменше пошкодження емалі молочного зуба, хвороботворні бактерії з легкістю добираються до дентину, тобто основної зубної тканини.

Карієс на молочних зубах зовні іноді можна навіть не помітити, але всередині молочного зуба вже можуть бути серйозні каріозні ураження підстави зубика. Поразка молочного зуба карієсом прекрасно піддається лікуванню, дитячий стоматолог акуратно видаляє уражені ділянки зуба, обробляє всі ділянки спеціальним складом і герметично закриває оброблений отвір зубика. Таким чином, зіпсований молочний зубчик вилікуваний, і хвороботворні бактерії не можуть потрапляти всередину зуба.

Головні методи лікування молочних зубів

Як правило, при не великих ураженнях молочних зубів і слабенькому хворобливому супроводі, дитячі стоматологи застосовують найлегші і щадні методи лікування молочних зубів. Якщо ж ураження зубів значне доводиться вдаватися до видалення уражених ділянок і пломбування молочних зубів. У сучасній дитячій стоматології існує кілька найпоширеніших методів лікування молочних зубів. Але, як не сумно, це звучало, велика кількість клінік в процесі лікування молочних зубів вдаються до використання наркозу, не замислюючись про наслідки для дитини. А це порушення пам’яті і концентрації уваги, ураження нервової системи, проблеми з серцево – судинною системою. І часом один похід до стоматолога і лікування зубів під наркозом, може привести до серйозних проблем зі здоров’ям і частих відвідин лікувальних установ!

Наша клініка категорично проти застосування наркозу при лікуванні молочних зубів у дітей, Всі наші фахівці навчалися в кращих зарубіжних клініках, де почерпнули знання і професійно навчилися не тільки стоматології, а й педіатрії, психології та психотерапії. Тому, ми з легкістю можемо сказати, що лікування молочних зубів без наркозу – це можливо!

Як правило, батьки приводять своїх чад, коли вже зубчик болить, і дитина промучився з ним цілу ніч, тому щоб домовиться з змученим і не виспавшимся малюком потрібно бути не тільки хорошим стоматологом, а й психологом. Адже, якщо вчасно не ліквідувати вогнище інфекції, запальний процес буде посилюватися і може привести до втрати молочного зуба.

Тому, дорогі батьки! Не чекайте, коли Ваш малюк відчує біль, частіше оглядайте ротову порожнину дитини і не забувайте про профілактичні огляди у фахівців! Здорові зубки вашого малюка – це веселе його дитинство і ваш спокій!