Лікування під закисом азоту

Седація – це стан глибокої релаксації, під час якого дитина залишається у свідомості, самостійно дихає, може відповідати на запитання лікаря.

Седація – це анестезія і наркоз. Лікування дитини під седацією не виключає необхідності проведення місцевої анестезії у вигляді уколу.

Вартість лікування – 1400 грн/год

Чи безпечне проведення лікування зубів у дітей під седацією закисом азоту?

Так, Ви можете бути абсолютно спокійні за Вашу дитину, коли вона проходить лікування під седацією закисом азоту. Ця суміш не викликає звикання і є безпечною для вищої нервової системи дитини.
Якщо Вам цікаво, які відчуття відчуватиме Ваша дитина, ми пропонуємо Вам лягти в наше крісло і спробувати на собі цей вид релаксації. Основна відмінність від наркоза седації закисом азоту в тому, що суміш не є наркотичним препаратом, а дитина під час лікування залишається у свідомості і зможе переказати вам усі етапи лікування.

Які відчуття відчуває дитина під час вдихання закису азоту?

Уявіть, що ви лежите в ліжку і вже готуєтеся відійти до сну. Ваше тіло стає важким і очі вже ось-ось мають закритися. Саме такий стан буде у вашої дитини під час седації закисом азоту. Однак розум залишається абсолютно чистим, і дитина відповідатиме на всі поставлені йому питання.

Кому показано лікування із закисом азоту?

– Дітки, які ще не мають досвіду у лікуванні зубів, проте ще досить малі для складних стоматологічних процедур
– Діти, які вже мали негативний досвід лікування
– Діти з вираженим блювотним рефлексом
– Об’ємне лікування (лікування пульпітів зубів, складні видалення)
– Гіперактивні діти

 

Які протипоказання до лікування зубів під седацією закисом азоту?

– вік молодше трьох років, коли дитина ще досить погано розмовляє та розуміє лікаря
– Діти, які категорично не погоджуються одягнути дихальну маску
– Діти, які не спілкуються з лікарем
– Утруднене носове дихання, нежить, запалені аденоїди. Для того, щоб седація проходила ефективно, закис азоту з киснем повинні вдихатися саме носом.
– Дитина, яка спочатку прийшла до клініки в дуже нервовому стані. Як правило, наявність підвищеного адреналіну та норардреналіну в крові не дозволить мати належний седуючий (заспокійливий) ефект.

 

Як проводиться процедура лікування зубів під седацією закисом азоту?

 

Вашому малюку ми запропонуємо поміряти маску на носик, яка буде смачно пахнути жуйкою, бананом або полуницею. Як правило, дітям подобається така гра. Потім ми навчимо дитину дихати киснем і поступово будемо додавати кількість закису азоту в суміші, що подається. Для кожної дитини знаходиться своя пропорція кисню, що подається, з закисом азоту. Весь цей час лікар асистент будуть запитувати про стан дитини та орієнтуватись на неї для проведення подальших стоматологічних маніпуляцій.

Більшість дітей кажуть, що їм дуже подобається такий стан. Зазначають, що тіло стає важким і зовсім не хочеться ним ворушити.

Чи може не вплинути закис азоту на дитину?

Дійсно в деяких ситуаціях і закис азоту не матиме необхідної дії. І як тільки лікар проситиме дитину виконувати дії пов’язані зі стоматологічними маніпуляціями (відкривати рот, свердлити зуб), дитина буде нервувати, починати дихати ротом і виходити зі стану релаксації (седації). Тоді варто розглянути інший спосіб лікування зубів (лікування у медикаментозному сні чи з дотриманням).

Як підготувати дитину перед лікуванням зубів із закисом азоту?

– За кілька годин до прийому бажано не їсти та не пити
– Потрібно мати вільне носове дихання, а якщо є незначний набряк слизової носа, слід закапати ніс судинозвужувальними краплями

Як поводитися після лікування зубів під седації закисом азоту?

Жодних обмежень у поведінці після такого лікування немає. Дітки виходять до батьків у хорошому настрої та описують свої нові відчуття, діляться досвідом з іншими малюками у холі.

Головний лікар Ганна Іванівна Крилова

Запишіться на
первинну консультацію

  Натискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтесь
  на обробку персональних даних та з політикою конфіденційності

  Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:
  • Email
   Ми відповімо Вам на вказану адресу