Лікування молочних зубів Москва, Мінск, Гомель і інші країни СНД і Європи – послуги клініки для іноземних пацієнтів

Пріоритетним напрямком стоматологічної клініки «МамаДентист» є повноцінне відновлення функцій дитячої зубощелепної системи. Оснащення кабінетів, багатопрофільна кваліфікація фахівців і помірна цінова політика дозволяють надавати якісну медичну допомогу не тільки киянам, але й гостям міста. Жителі Москви (лікування молочних зубів Москва також можуть скористатися такою можливістю.

Незважаючи на те, що клініка спеціалізується на дитячій стоматології, її співробітники готові привітно зустріти і забезпечити увагою пацієнтів будь-якого віку і соціального статусу. Цілодобовий режим роботи дозволяє усунути больові відчуття, не чекаючи ранку. А вечірній час прийому відмінно підійде для тих, чий графік трудової діяльності повністю відповідає стандартному розпорядку дня у звичайній поліклініці.

Послуги, що надаються дитячої стоматологічної клінікою лікування молочних зубів Москва

 Первинний огляд і консультація;
 рентгенологічне дослідження;
 відновлення зубної поверхні за допомогою пломбувальних матеріалів високої якості;
 лікування пульпіту, періодонтиту і карієсу;
 попередня обробка уражених ділянок анестетиками;
 професійна чистка зубів.

Всі процедури проводяться як з молочними зубами, так і з постійним прикусом.

Лікування молочних зубів без наркозу: працюють професіонали

У тих випадках, коли на кону стоїть дитяче здоров’я, для стоматолога дуже важливо не погіршити його стан додатковим введенням анестезуючих засобів. І оскільки знеболюючі препарати все ж мають певні побічні ефекти, дитячі лікарі прикладають всі зусилля для того, щоб допомогти своїм маленьким пацієнтам без застосування наркозу. Такий безмедикаментозний метод лікування став можливий завдяки сучасному оснащенню, про закупівлю якого подбали працівники клініки «МамаДентист».

Безумовно, при відсутності анестезії умовити дитину не залишати стоматологічне крісло і виконувати всі прохання медичного персоналу досить нелегко. Але, як показує практика, цілком можливо. Працюючи з дітьми, стоматологи можуть одночасно розважати, зацікавлювати і заспокоювати малюків. Що ж стосується дискомфортних відчуттів, то з ними прекрасно справляються препарати місцевої дії.

Лікування молочних зубів Мінськ – послуги клініки для жителів білорусі

Коли перед людиною постає питання про виборі стоматологічної клініки, його в першу чергу цікавить, наскільки кваліфікованим фахівцям він довіряє таку дорогоцінну річ, як своє здоров’я. Тому співробітники «МамаДентист» подбали про те, щоб базові професійні знання активно доповнювалися сучасними і актуальними методами лікування молочних зубів Мінськ (Білорусь).
Клініка відноситься до одних із небагатьох медичних закладів, які мають можливість обслуговувати клієнтів з Росії і країн ближнього зарубіжжя. Жителі Мінська (а також інших міст Білорусі таких як лікування молочних зубів Гомель також можуть оцінити рівень надання стоматологічних послуг, що надаються лікарським колективом. Всі розцінки на роботи фахівців знаходяться у відкритому доступі, що дозволяє проводити попередні розрахунки витрат коштів, необхідних для лікування. Для зручності пацієнтів керівники центру передбачили пільгові умови, які стосуються первинного огляду сімей, які виховують двох і більше дітей.

Пропозиції клініки

Кадровий і технічний потенціал центру дає можливість займатися такими видами діяльності, як лікування молочних зубів Мінськ:

1) Попередня консультація і огляд;
2) застосування різних видів анестезії;
3) відвідування рентгенологічного кабінету;
4) пломбування молочних та постійних зубів;
5) відновлення сильно зруйнованих зубів;
6) лікування і профілактика карієсу, пульпіту, а також інших захворювань;
7) надання екстреної допомоги при кровотечах.

Співробітники клініки у складі чергової бригади також можуть виїхати на будинок до клієнта для проведення процедур.
Чи можна обійтися без анестезії?

Сучасні методи знеболювання дозволяють проводити маніпуляції різного характеру та тривалості. Однак, незважаючи на заявлену безпеку, застосування далеко не всіх анестетиків проходить для дитячого організму без наслідків.

Тому лікарі «МамаДентист» намагаються мінімізувати використання ін’єкційних при лікування молочних зубів в Мінську (Білорусь) препаратів і найчастіше обмежуються місцевими знеболюючими засобами. А в деяких випадках, завдяки бормашинам з низьким рівнем вібрації, і зовсім обходяться без яких-небудь анестезуючих складів.

Окремо варто відзначити унікальну потрійну систему дезінфекції, яка гарантує стерильність інструментів і витратних матеріалів. Заміна одноразових комплектів проводиться регулярно, тому зараження якими-небудь супутніми захворюваннями в клініці повністю виключені.

Клініка mamadentist лікування молочних зубів в Києві для жителів країн Євросоюзу і СНД.

Дорогі тата й мами,

які їдуть до нас на лікування

з інших країн та міст!

 

Ми знаємо, як це хвилююче їхати з маленькою дитиною в іншу країну на лікування. 

Ми зробимо все можливе, щоб ваш візит до нас був ефективним і максимально комфортним.  

Географія наших пацієнтів настільки різноманітна, що ми не перестаємо дивуватися вашій безмежній любові до дітей і вашої відвазі! 

Адже прилетіти з Японії або Дубліна, Магадана або Архангельська, Берліна чи Москви, Техасу або Ліона, Риги чи Мінська, Саудівській Аравії чи Сочі, Абакана чи Амстердама, Мілана або Цюріха,

могли тільки самі турботливі та люблячі батьки. 
 

иностаранным пацієнтам MamaDentist

Дотримуйте кілька простих рекомендацій перед відвідуванням нашого дитячого стоматолога:

 1. Не годуйте малюка за 2-3 години до приходу. Деякі діти так хвилюються, що навіть до якого-небудь втручання можуть "віддавати з’їдене". Так само може позначатися зміна клімату, тривала дорога і звичайно ж хвилювання батьків.
 2. Візьміть з собою змінний одяг. Дитина може сильно спітніти під час лікування.
 3. Не годуйте малюка відразу після лікування. Під час лікування дитина могла проковтнути якусь кількість води з повітрям і слід трохи почекати, поки малюк або отрыгнет повітря, або він пройде далі в кишечник. 
 4. Після лікування, як правило, вже скоро можна погодувати дитину. Тому, прихопіть з собою йогурт або легкий сендвіч.   


Питання, які зазвичай задають нам іногородні пацієнти: 

 1. Скільки візитів знадобиться дитині, щоб вилікувати 10-16 зубів?
  Якщо об’єм роботи великий, ми можемо запропонувати розбити лікування на кілька візитів: перший –  вранці до 12.00, другий – після 16.00. 
 2. Якщо ми приїдемо до вас з іншої країни, а дитина не захоче лікувати зуби?
  Якщо вашій дитині вже виповнилося три роки, то ми домовимося з ним лікувати зуби в будь-якому разі, а також для всіх хворобливих процедур зробимо місцеву анестезію, щоб малюк не відчув болю. 
 3. Можна полікувати моєї дитини під наркозом або седацей?
  Звичайно можна, якщо для цього є показання. 
 4. Як зрозуміти, скільки буде коштувати лікування?
  Для цього надішліть докладні фотографії зубів малюка на адресу atodurova@gmail.com і ми складемо план лікування і вартість лікування. 
 5. Якщо ми приїдемо в клініку раніше прийому, ми зможемо відпочити з дороги та провести час очікування без створення незручностей?
  Так, звичайно, ви зможете відпочити з дороги і випити чашечку чаю або кави в нашій окремій затишній кімнаті, яку ми створили спеціально для таких гостей. Вас ніхто не потривожить, навіть якщо ваша дитина засне на диванчику. 
 6. чи можу я паралельно з дитиною полікувати зуби собі або іншому члену сім’ї?
  Безумовно. Наші адміністратори найбільш комфортно для вас складуть графік прийому і вас, і вашого малюка, щоб ви використали час перебування в клініці максимально продууктивно. 
 7. Де краще зупинитися у Києві?
  Якщо ви приїхали на машині, ми рекомендуємо вибрати готель "Бабушкин Сад" https://babushkinsad.kiev.ua/   
  Або готель "Краків"  https://krakow.net.ua/
  Якщо ви хочете зняти квартиру/готель недалеко від станції метро, ми радимо звернутися до інтернету і знайти подобово квартиру ближче до центру – ст. м. Театральна, Університет, Арсенальна (т. к. це будуть більш комфортні умови проживання, поруч парк або прогулянкова зона та близькість прямої гілки метро).  
 8. чи Приймаємо ми оплату Російськими рублями?  На жаль, немає.