Секретний інгредієнт “МамаДентист” – це любов до людей.

 

 

Дорогі друзі та наші пацієнти!

Нас звуть Ганна та Євген Крилови. І ми раді вітати вас у нас у гостях. Протягом уже 17 років ми допомагаємо дітям та дорослим України мати здорові зуби.

У нас четверо дітей. І ми, як ніхто інший, розуміє, якими очима дивиться дитина на світ стоматології. А також розуміємо, з яким хвилюванням ви, батьки, ведете своїх діток чи самі йдете на прийом до стоматолога.

Ми доклали максимум зусиль, щоб ви отримали не лише високо-професійні послуги, а й задоволення від перебування у нас у клініці.

Великий ви або маленький, сміливий або
боязкий, сильний чи слабкий, ми дбайливо і з любов’ю поставимося до ваших проблем і допоможемо вам вирішити їх якнайшвидше.

“МамаДентист” – це клініка з багаторічними лікарськими традиціями, які ми дбайливо передаємо нашим лікарям і використовуємо на благо вашої дитини і вас самих. Батько та дядько Ганни Іванівни Крилової відомі не лише в Україні, а й за її межами лікарі-хірурги Професори Тодуров Іван Михайлович та Тодуров Борис Михайлович.

Наш основний принцип роботи – ставитись до наших пацієнтів так, як би ми хотіли, щоб поставилися до нас. Тому що МамаДентіст – це наша клініка і ми хочемо, щоб у вас залишилися лише теплі спогади про відвідини та лікування.

З повагою,

сім’я Крилових

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:
  • Email
    Ми відповімо Вам на вказану адресу