Стоматологія без наркозу

У житті кожної сім’ї настає момент, коли необхідно відвідати з дитиною стоматолога. Це важливий крок, що супроводжується різними емоціями як з боку батьків, так і самої дитини. На жаль, не кожен лікар буде приділяти час на роз’яснення і пошук індивідуального підходу. Набагато простіше застосувати анестезію, презентуючи це як «швидке лікування без болю і страху» (ретельно приховуючи можливості стоматології без наркозу навіть у випадках, коли без цього можна обійтися). Чи такий нешкідливий наркоз для дитини, як його підносять стоматологи, які користуються такою практикою?

Види анестезії, використовувані в стоматології:

1. Місцева анестезія. Найбільш поширений метод, що дозволяє досягти 100% знеболювання. Пацієнт залишається в свідомості, відчуває лише дотики і впливу, але больові рецептори блоковані. Величезний вибір препаратів дозволяє підібрати найбільш підходящий в кожному конкретному випадку;

2. Анестезія за допомогою капсули являє собою картридж, всередині якого міститься анестетик. Він вставляється в ін’єкційний шприц і вводиться в попередньо оброблений гелем ділянку. Так, болю не викликає ні сам укол, ні наступні маніпуляції лікаря;

3. Седація впливає на психоемоційний стан, залишаючись у свідомості, людина, тим не менш, відчуває стан розслаблення, больовий поріг збільшується. Вводиться невелика доза ліків, які використовуються і при загальному наркозі. Людина усвідомлює все, що відбувається, але знаходиться в стані напівсна;

4. Загальний наркоз. Механізм дії вводяться препаратів спрямований на» вимикання ” свідомості, досягнення стану глибокого сну, повного розслаблення м’язів. Однак багато медикаментів, що входять до складу анестезії, здатні викликати алергічні реакції, після операційні наслідки, негативні, а іноді і незворотні реакції організму. Наприклад, побічні ефекти препарату “Севоран”, що застосовується в інгаляційному загальному наркозі, коливаються від розладів травної системи до патологій ЦНС і злоякісної гіпертермії.

Ризики використання глибокої анестезії

Чи обґрунтований такий ризик, якщо цілком можна обходиться без застосування подібних засобів? Сучасні дослідження показують, що загальний наркоз може викликати порушення мислення, уваги, пам’яті, сприйняття. У деяких випадках служить поштовхом до розвитку гіперактивності.

Звичайно, існують випадки, коли без глибокої анестезії не обійтися. До них відносять:

1.наявність алергічних реакцій на будь-які місцеві анестетики;

2. захворювання серцево-судинної системи;

3. необхідність складних і тривалих маніпуляцій.

Якщо ситуація така, що застосуємо тільки загальний наркоз, фахівець – анестезіолог повинен володіти великим досвідом і кваліфікацією. У нашій клініці ми готові виконати маніпуляції під контролем професіоналів своєї справи!

Що ми пропонуємо – Стоматологія без наркозу і болю як альтернатива

Альтернативою медикаментозному сну є місцева анестезія. Далеко в минуле пішли такі препарати, як» лідокаїн”, що володіють багатьма побічними ефектами і алергічними реакціями. Наша клініка працює з новітніми медикаментами, що зводять до мінімуму можливі негативні явища. Місцева анестезія повністю усуває больові відчуття .

Психологічний фактор страху у дитини викликаний здебільшого невідомістю. Досвідчені лікарі знайдуть підхід до будь-якого малюка, детально розкажуть і покажуть що і навіщо буде відбуватися. Звичайно, важлива робота батьків. Фахівці рекомендують починати відвідування стоматолога з раннього віку, з метою ознайомлення. Доктор розповість як правильно чистити зуби, доглядати за порожниною рота і про важливість лікування.

Філософією команди нашої стоматології є любов до людей. Саме з нею ми ставимося до кожного пацієнта. І неважливо – сміливий, боязкий або плаче дитина – ми зможемо допомогти будь-кому, з терпінням, турботою і професіоналізмом!