Реставрація дитячих зубів – послуги дитячої стоматологічної клініки Київ

Відсутність молочних зубів негативно відбивається на майбутньому житті дитини. У нормі зубний ряд дітей включає певну кількість тимчасових зубів. Згодом вони змінюються постійними, корінними зубами. Однак перспектива появи нових, не привід неуважно ставитися до молочних зубів.

Випадання декількох або навіть одного зуба, ураження їх карієсом, призводить до негативних наслідків: формування неправильного прикусу, дикції, проблеми при прорізуванні постійних, захворювання шлунково-кишкового тракту. Порушується не тільки естетичність, але і здоров’я всієї порожнини рота.

Чому важливо відновлення дитячих зубів

Ми вже говорили вище, що молочні є тимчасовими зубами. Проте їх необхідно реставрувати. У чому ж полягає така потреба?

Причини відновлення дитячих зубів:

  1. реставрація або протезування дає можливість зберегти зуби до моменту їх природної зміни, що в свою чергу є запорукою успішного прорізування постійних;
  2. запобігання захворювань шлунково-кишкового тракту;
  3. формування чіткої дикції і правильного прикусу;
  4. уникнення психотравмуючих ситуацій, пов’язаних з відсутністю фронтального ряду зубів.

Що ми пропонуємо

Клініка MamaDentist №1, завдяки професіоналізму лікарів, роботі на новітній апаратурі, із застосуванням передових методик діагностики та лікування, пропонує Вашим діткам безболісне відновлення, реставрацію та протезування зубів.

Незважаючи на причину руйнування – карієс або травма, ми відновлюємо зуби дітям так само естетично і красиво, як і дорослим. Застосовуючи при цьому сучасні та безпечні матеріали. При сильному руйнуванні використовується Хімічна і лазерна зупинка кровотечі. Ефект приголомшливий – зуб від справжнього не відрізнити!

>> Переглянути приклади нашої роботи <<

Важливо відзначити, що найскладніші випадки, де необхідний максимум досвіду і швидкості роботи проводяться нашими фахівцями без болю і під місцевою анестезією. Застосування інфільтраційної та аплікаційної анестезії дозволяє провести лікування в найкритичніших випадках з відмінним результатом! Детальніше про результати ви можете подивитися в розділі «Наші роботи» на сайті клініки.

Клініка MamaDentist №1 не застосовує загальний наркоз для полегшення роботи. Ми вміємо знайти підхід до плачучої дитини. Діти, які зіткнулися з негативним досвідом відвідування стоматолога, під чуйним керівництвом нашої команди змінюють враження на позитивні і усвідомлюють необхідність відвідування лікаря.

Сучасні технології дозволяють провести процедуру лікування без наркозу навіть запущеного випадку у особливих діток – з синдромом Дауна, Ретта, ДЦП, аутизмом. На всі роботи ми даємо гарантії, за умови дотримання рекомендацій лікаря. Якщо застосування загальної анестезії неминуче за показаннями, клініка пропонує проведення процедури під контролем фахівців Київського «Центру Серця». Така філософія клініки залучила пацієнтів, готових їхати до нас з інших країн.

Реставрація має на увазі повне або часткове відновлення коронки зуба дитини. Ця процедура є необхідністю при ураженні зубів карієсом, наявності травми, естетичних змінах після процедури «сріблення». Несвоєчасна гігієна або захворювання призводять до зміни, найчастіше, верхніх різців і іклів. А це область посмішки, що впливає не тільки на впевненість дитини в собі, а й здоров’я організму в цілому.

Клініка MamaDentist №1 має в своєму розпорядженні все необхідне для оптимального лікування в кожному конкретному випадку. У нас достатньо дитячих фахівців, так що довго чекати черги на прийом немає необхідності. Ми надаємо допомогу в будь-який зручний для Вас час. А в разі гострого болю і в будь-який час доби. Наша команда – досвідчені фахівці, які пройшли навчання за кордоном. Ми готові адаптувати до лікування будь-яку дитину.