Підрізання вуздечки язика або лазерна корекція вуздечки язика

Вартість лазерної корекції, підрізування вуздечкиможна дізнатися в ПРАЙСІ

Отримати консультацію з будь-яких послуг і записатися на прийом – КОНТАКТИ

 

Інколи знайомство з лікарем-стоматологом дитини може відбутись значно раніше, ніж можна собі уявити. Однією причин раннього візиту до стоматолога у немовлят може стати коротка вуздечка язика. Якщо ця проблема виявлена ще в пологовому будинку, то найчастіше вона там і усувається. Однак багатьом матусям радять лікарі трошки почекати, підрізати вуздечку язика в більш старшому віці в разі потреби. Тим більше зараз доступна лазерна корекція вуздечки язика практично кожному. стоматолог Анна Крилова підрізання вуздечки язика

Показання до підрізання вуздечки язика у дітей

Вирішувати чи потрібно підрізати вуздечку язика і в якому віці, слід виходячи з ознак і проявів у житті. По-перше, найбільш частим проявом короткої вуздечки у малюків є проблеми при грудному вигодовуванні, дитина неправильно бере сосок, їсть з частими перервами, плаче при годуванні або зовсім не бере груди. По-друге, в більш старшому віці спостерігаються неправильна вимова звуків і неправильно формується прикус. При наявності таких симптомів, лікарі рекомендують підрізати вуздечку язика не відкладаючи.

Більш того, часто при короткій вуздечці у діточок спостерігається підвищене відділення слини, проблеми з жуванням твердої їжі у старших діток, а також проблеми з шлунково-кишковим трактом.

В якому віці краще підрізати вуздечку язика дитині?

Підрізання вуздечки язика новонародженим краще здійснювати в пологовому будинку, коли проблема помічена вчасно і батьки не проти такої операції. Вважається, що саме в цей час, найбільш підходящий період, так як у маленької дитини вуздечка являє собою тонкий тяж, який ще  майже не має кровоносних судин, тому підрізання вуздечки займає всього кілька секунд, і неприємні відчуття такої процедури зведені до мінімуму.

Вуздечка язика може оперуватися і в період з 5 до 6 років, так як в такому віці у дитини починає формуватися мова і вже можна помітити більш виражені дефекти. Коротка вуздечка підрізається під місцевою анестезією, так як в цьому віці цей тяж вже має кровоносні судини.

Якщо не підрізати вуздечку язика, які наслідки?

коротка вуздечка язика

Вирішуючи чи варто підрізати вуздечку, слід розуміти, що, якщо цього не зробити, можуть виникнути слідуючі наслідки. По-перше, в дошкільному та шкільному віці у дитини можуть виникнути серйозні проблеми з вимовою, діти більше схильні до систематичних хвороб дихальних шляхів. По-друге, можуть з’явитися чутливість зубів, що з часом призводить до серйозних проблем із зубами, а також в наслідок неправильно сформованого прикусу буде неестетичний вигляд в ротовій порожнині.

Але варто відзначити, що вирішувати проблеми з короткою вуздечкою у дитини можна спробувати і консервативними методами, наприклад, виконуючи вправи на розтяжку вуздечки.

Тому вирішувати підрізати чи вуздечку чи ні варто спільно з лікарями, вони допоможуть підібрати метод і спосіб вирішення цієї проблеми.

Де підрізати вуздечку язика дитині?

Зіткнувшись з питанням чи потрібно підрізання вуздечки, який лікар виконує цю процедуру, на думку приходить відразу Дитяча стоматологія. Абсолютно вірно саму процедуру підрізання будуть виконувати в дитячій стоматології, але перед проведенням операції не зайвим було б порадитися і з іншими лікарями: при проблемах зі вигодовуванням – з педіатром, при неправильному прикусі – з дитячим ортодонтом, при проблемах з мовою – з логопедом.

підрізання вуздечки язика

Лазерна корекція вуздечки язика і ії переваги

Одним з найбільш інноваційних досягнень дитячої стоматології, є лазерна корекція вуздечки язика, яка має масу переваг.

  • При проведенні процедури лазерної корекції вуздечки мінімізовані ризики кровотеч, так як промені лазера запаюють дрібні кровоносні судини.
  • Лазерна корекція вуздечки язика не вимагає накладання хірургічних швів
  • Немає ризику потрапляння в ранку інфекції, оскільки лазерні промені надають протимікробну дезінфікуючу дію.
  • Лазерне підрізання вуздечки язика – це швидка процедура, яка не має неприємних наслідків і характеризується шви дким загоєнням.

Як відбувається лазерне підрізання вуздечки язика?

Лазерна корекція вуздечки у дітей проходить під місцевою анестезією, причому доза її зовсім мізерна в порівнянні з хірургічними методами. Лікар фокусує на перегородці промінь лазера, тим самим розчиняє його. Сама процедура корекції вуздечки лазером займає не більше 5 хвилин. Лазерна корекція вуздечки язика,  отримала від батьків тільки позитивні відгуки, так як дітки її легко переносять, а наслідки зведені до мінімуму.

Вартість лазерного підрізання вуздечки язика

Ціна лазерної корекції вуздечки язика навіть менше звичайного хірургічного методу підрізання, і досить демократична, тому з кожним роком все більше користується попитом серед дбайливих батьків. 

Вартість такої процедури в нашій клініці – 2700 грн.

Головний лікар Ганна Іванівна Крилова

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:
  • Email
    Ми відповімо Вам на вказану адресу