Лікування зубів у дітей уві сні Київ
>>Дізнатися вартість лікування зубів уві сні<<
У дитячій стоматології використовуються кілька головних видів анестезії: седація, місцевий або загальний наркоз. Найчастіше застосовується місцева анестезія, коли знеболюється потрібне місце ротової порожнини, щелепа заморожується, а маленький пацієнт практично нічого не відчуває і знаходиться в свідомості. Але, він бачить всі дії дитячого стоматолога, відчуває запах лікарських препаратів і відчуває все, що з ним відбувається. Нерідко такі маніпуляції лякають малюка, і він починає бояться стоматологів і починає вередувати при лікуванні зубів.
Тому все більше батьків вибирають лікування молочних зубів уві сні, яке проходить в комфортній обстановці, як для дитини, так і для лікаря. Лікар-стоматолог лікує зубки спокійному малюкові, а дитина солодко спить не відчуваючи болю, запаху ліків і не бачить перед собою страшних інструментів. При лікуванні зубів у дітей уві сні за станом маленького пацієнта стежить лікар анестезіолог.
Але, не варто лікувати молочні зуби уві сні, лише тому, що дитина вередує, адже застосування наркозу під час проведення лікування не завжди закінчується без наслідків для дитячого здоров’я.
Найчастіше досвідчені дитячі стоматологи з легкістю знаходять контакт з дитиною, і при нескладних стоматологічних маніпуляціях, він спокійно сидить в кріслі.
Лікування молочних зубів уві сні рекомендується проводити, якщо:
потрібно проводити складне стоматологічне лікування, пов’язане з великою кількістю зіпсованих зубчиків, а маленька дитина просто не в змозі сидіти в кріслі стільки часу.
- є необхідність в проведенні хворобливих маніпуляцій, наприклад, в розрізі ясен або видалення молочних зубів.
- при проведенні тесту на алергічні реакції від препаратів місцевої анестезії виявилися позитивні результати
- у дитини є панічний страх перед лікуванням, пов’язаний з психоемоційними розладами і непритомністю
- у дитини є хвороби, при яких дитина, не може всидіти в кріслі, або не дає лікуватися, наприклад, з важкими формами ДЦП, синдромом Дауна або аутизмом.
Насильницьке лікування молочних зубів без застосування наркозу в таких випадках може завдати серйозну психологічну травму дитині, після якої, він не тільки навідріз відмовиться йти до дитячого стоматолога при необхідності, але і може знадобиться допомога психолога або логопеда.
Лікування молочних зубів уві сні з’явилося відносно недавно, тому більшість батьків з великими сумнівами ставляться до цієї процедури. Насправді необхідно просто вникнути в суть даного методу лікування молочних зубів під наркозом, і уточнити для себе всі ризики лікування без нього.
У будь-якому випадку, приймати рішення лікувати молочні зуби уві сні чи ні, батьки повинні спільно з лікарем. Якщо прийнято рішення проводити лікування молочних зубів уві сні, необхідно підготуватися до даної процедури: здати аналізи, обстежитися у педіатра і взяти довідку, що дитина здорова, якщо у дитини є які-небудь важкі захворювання може знадобиться ще кілька діагностик і обстежень у фахівців. Після цього, слід зустрінеться з лікарем анестезіологом для консультації щодо застосування наркозу і для огляду дитини.
Як правило, при проведенні процедури лікування молочних зубів уві сні, засипання дитини найчастіше проходить в присутності батьків, але в деяких випадках, дітки набагато спокійніше поводяться при відсутності батька поруч. Лікар анестезіолог прикладає до обличчя малюка маску, зробивши пару вдихів малюк засинає. Після цього батьки залишають кабінет, а лікарі починають проводити лікування молочних зубів.
Після проведення всіх стоматологічних маніпуляцій, на етапі пробудження від наркозу, батьків запрошують в кабінет, щоб дитина не злякалася, і побачила відразу рідні обличчя. Найчастіше, клініку батьки з малюком залишають через кілька годин, після того, як лікарі переконаються в хорошому самопочутті дитини.
Головний лікар Ганна Іванівна Крилова