Лікування зубів у дітей під наркозом ( седацією, севоран) – альтернатива – лікування молочних зубів без наркозу

Рано чи пізно кожен батько стикається з потребою повести своє маленьке чадо до дитячого стоматолога. Хтось заздалегідь турбується про правильний розвиток зубів у дітей і веде дитинку на перший профілактичний огляд, хтось вже зіткнувся з проблемами зубів у дітей і потрібно вже серйозне лікування молочних зубів. І дуже часто, Підготовка до відвідування дитячого стоматолога пов’язана з капризами, страхами дитини, і як результат, безліч батьків відмовляються від цієї затії, думаючи, що молочні зуби випадуть самі, або ж вирішуються на лікування молочних зубів під наркозом.

Лікування зубів у дітей під наркозом, звичайно, на перший погляд, прекрасний варіант, як для дитини, так і для батьків. Адже дитина не відчуває болю, не бачить і не чує звук інструментів і бормашини, не відчуває дискомфорту, а мама, не чуючи плач свого маленького чада, спокійно чекає закінчення процедури.
Але варто задуматися, чи варто проводити лікування молочних зубів під седацією? Чи виправданий цей ризик здоров’ям свого малюка? Адже лікування молочних зубів севоран – це процедура, пов’язана з вимиканням мозку малюка. Наркоз – це досить важкий вид анестезії, який тягне за собою великий ризик розвитку незворотних наслідків і прогресування важких захворювань, а іноді і гостру небезпеку життя маленького пацієнта.

Вирішивши, проводити лікування зубів у дітей під наркозом варто знати, що у дитини може погіршитися пам’ять, увагу, можуть загостритися старі захворювання нервової системи або навіть з’являться нові.

Тому, ми з упевненістю можемо сказати, що прийнявши рішення проводити лікування молочних зубів під седацією, повинні бути серйозні причини і медичні показання, особливо це стосується діток молодшого віку. Не варто використовувати наркоз для звичайного лікування карієсу молочних зубів і рутинних стоматологічних процедур, або для заспокоєння батьків. Якщо дитячий стоматолог володіє достатнім досвідом і професіоналізмом, він знайде підхід навіть до самого примхливого пацієнта, і лікування зубів у дітей під седацією просто не буде потрібно.

Звичайно, бувають і випадки коли, іншого варіанту, ніж проводити лікування молочних зубів під наркозом, просто немає. Тоді наші досвідчені стоматологи під пильним контролем бригади анестезіологів проводить такі процедури. Але ми все-таки намагаємося, всіма можливими способами вберегти дитину від згубного впливу важкої анестезії на організм дитини або зменшити ризик виникнення неприємних наслідків.

І як показує практика, це цілком можливо! Тільки за цей рік ми вберегли більше двох тисяч маленьких пацієнтів від лікування молочних зубів під наркозом, хоча багато батьків були впевнені, що це не можливо.

Більш того, варто відзначити, що в нашій клініці успішно проходили лікування дітки з синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП,  без застосування наркозу, від яких інші клініки просто відмовлялися.

Тому, якщо вам рекомендують проводити лікування молочних зубів під наркозом, що дуже часто сьогодні зустрічається в більшості клінік, відвідайте нас, і ми з радістю допоможемо уникнути цієї процедури, якщо це можливо!