Лікування зубів у дітей без болю

Часом, згадуючи, як лікували молочні зуби в нашому дитинстві , скільки болю нам довелося витерпіти, скільки неприємних стоматологічних процедур довелося пройти, ми робимо висновок, що лікування зубів у дітей без болю – просто неможливо, і приймаємо помилкове рішення не обтяжувати свого малюка цим. 

Але сьогодні Дитяча стоматологія без болю – це не казка, а реальність! І варто переконати свого малюка, що плановий похід до дитячого стоматолога – це не примха батька, а своєчасна профілактична дія, яка убезпечить малюка від болю і страждань.

Але якщо проблеми з дитячими зубками вже почалися, не варто впадати у відчай, адже сучасна стоматологія пішла далеко вперед, і досвідчені фахівці на новому високоякісному обладнанні без особливих зусиль проведуть безболісне лікування зубів у дітей на різних етапах розвитку хвороби ротової порожнини.

Напевно, кожен батько, зіткнувшись з проблемами ротової порожнини у свого чада, замислюється, про негайне і якісне лікування зубів у дітей без болю і криків. І нерідко, не знайшовши хорошого фахівця, або прочитавши інформацію в інтернеті з неперевірених джерел зупиняють свій вибір на проведенні лікування під загальним наркозом або місцевою анестезією.

Але зупиніться! Не варто піддавати свого малюка невиправданому ризику!

Досвідчені фахівці дитячої стоматологічної клініки “МамаДентист” можуть з упевненістю вам сказати, що лікування зубів у дітей без болю, можливо, без застосування наркозу та хімічної анестезії. Адже, як показує наша практика, більшість маленьких пацієнтів при правильному підході лікаря і правильної підготовки малюка батьками, вельми легко і спокійно переносять тривалі і складні стоматологічні маніпуляції.

Варто не забувати, що на шляху до досягнення мети провести лікування зубів у дітей без болю багато що залежить не тільки від висококваліфікованого дитячого стоматолога, а й від настрою і підготовчих заходів батьків.

Тому дуже важливо своєчасно задатися цим питанням, уважно прислухатися до скарг своєї дитини, водити дитину на профілактичні огляди до стоматолога хоча б раз на півроку і запускати розвиток карієсу, якщо помітили хоч найменше його прояв. Адже, якщо карієс виявлений на первинній стадії, то провести лікування зубів у дітей без болю простіше простого, адже, як правило, такому маленькому пацієнтові не знадобиться ні застосування бормашини, ні інших «страшних» стоматологічних інструментів, яких так бояться всі дітки, а цілком можна обійтися спеціальними пом’якшуючими гелями.

Не відкладайте відвідування стоматолога на потім, адже це найвірніший крок до мети пройти лікування зубів у дітей без болю і крику! А фахівці стоматологічної клініки “МамаДентист” потурбуються, щоб ваші приходи до нас в гості були пов’язані тільки з позитивними емоціями і здоровими зубками Вашого малюка!