Лікування карієсу у дітей – професійні послуги стоматолога в лікуванні молочних зубів

лечение кариеса у детейМамаДентіст (MamaDentist) пропонує унікальні послуги – лікування карієсу у дітей. Наші клієнти не тільки з України і Києва, а й Мінська і Гомеля (Білорусь), Москви (Росія), Казахстану – відзначають високу якість стоматологічних послуг дипломованого стоматолога з багатими сімейними традиціями кількох поколінь лікарів – Анни Крилової.

Одним з найбільш поширених захворювань ротової порожнини в дитячому віці є карієс молочних зубів. За останніми статистичними даними карієсом молочних зубів страждає 90% дітей молодшого віку.

Карієс молочних зубів може бути спровокований хронічними хворобами, спадковістю, зниженням слиновиділення, а також поганою гігієною ротової порожнини на тлі неповноцінного і неправильного харчування, наприклад, при недостатньому вживанні в харчуванні білків, кальцію, фтору і фосфору, що є головними компонентами в будові тканини молочного зуба, або надмірне вживання цукровмісних продуктів. При штучному вигодовуванні з безконтрольними нічними годуваннями нерідко навіть у немовлят розвивається так званий «пляшковий» карієс. Велику роль у формуванні зачатків молочних зубів відіграє правильне харчування і стан здоров’я вагітної майбутньої матусі.

Молочні зубки дітей забезпечують пережовування їжі і легке її засвоєння в період їх активного розвитку і зростання, а також молочні зубки готують місце для постійних зубів. Дуже часто рання втрата молочного зуба ураженого карієсом призводить до проблем з формуванням щелепи і не правильній формі зубного ряду. Тому дуже важливо якомога довше зберігати всі молочні зубки на своїх місцях і стежити за ними з раннього дитинства, щоб інфекційне ураження не передалося постійним зубам.

Лікування карієсу у дітей – процедура дуже своєчасна і необхідний, якщо Ви помітили проблеми – зверніться до фахівця негайно. Найчастіше карієс молочних зубів має стрімкий розвиток і швидке поширення на тлі відсутності больових відчуттів на перших фазах розвитку каріозних уражень молочних зубів. Тому дуже важливо не затягувати перший похід до дитячого стоматолога і своєчасно почати лікування карієсу молочних зубів.

Професійна профілактична обробка зубів, герметизація уражених карієсом ділянкою, проведені дитячим стоматологом допоможуть запобігти розвитку і поширення карієсу на ранніх етапах.
Причому на ранніх етапах каріозного ураження молочного зуба, можливо безболісне і швидке лікування карієсу молочних зубів за допомогою ремінералізуючих препаратів, фтористих лаків, а також за допомогою озонотерапії і сріблення. Якщо ж Ви вчасно не встигли помітити початок карієсу молочних зубів і він стрімко перейшов у стадію середнього або глибокого ураження, то буде потрібно обробка уражених ділянок зі делікатним використанням бормашини. Як правило, перед препарування і введенням знеболюючих засобів, місце уколу обробляють спеціальним заморожуючим гелем.

Також сьогодні дуже часто вдаються до використання фотодинамічної терапії та депофорезу. Як правило, відвідування дитячого стоматолога не займе більше півгодини, так як саме цей час є оптимально допустимим відповідно особливостям дитячого віку. Лікування карієсу не терпить зволікань, так як запущена каріозна поразка зуба може привести до передчасної його втрати і до необхідності проводить протезування.

Де краще здійснити лікування карієсу у дітей?

Лікування карієсу молочних зубів – це процедура, яку не потрібно відкладати на потім і поставитися до неї варто дуже ретельно. Але чомусь більшість батьків приймають рішення видалити уражений карієсом зуб, ніж провести своєчасне лікування карієсу у дітей. Як би, скоро все одно з’являться постійні зуби, і витрачати гроші і час на лікування тимчасових зубів немає сенсу. Але варто назавжди забути про таку думку, адже така легковажність зараз може привести до проблем з постійними зубами і прикусом дитини. Тільки своєчасне лікування молочних зубів у дітей і профілактика хвороби ротової порожнини допоможуть вашому малюку уникнути великих проблем, пов’язаних з зубами в подальшому.

Щоб дитячий стоматолог став для Вашого малюка найкращим другом, потрібно познайомити його з лікарем і підготувати до того, що Ви будете відвідувати його постійно, не менше двох разів на рік. Перший похід до дитячого стоматолога варто запланувати на вік близько двох років, щоб дитячий лікар ретельно оглянув зубки малюка, провів профілактичні дії по виникненню карієсу або ж підлікував проблемні ділянки, допоміг правильно підібрати зубну пасту і зубну щітку для малюка і навчив його правильно ними користуватися.

 

лечение кариеса молочных зубов

 

Завдання кожного з батьків забезпечити дитині повноцінне збалансоване і правильне харчування, контролювати дотримання гігієни ротової порожнини і лише тоді, карієс молочних зубів у дітей, лікування, якого потребує чимало часу, ніколи не торкнеться Вашого чада! Наша дитяча стоматологічна клініка MamaDentist і її кваліфіковані фахівці, з радістю нададуть Вам всі небхідні послуги в лікуванні карієсу молочних зубів у дітей.