Цілодобова стоматологія Київ

Яка б не була біль, вона завжди заподіює дискомфорт, а якщо говорити про зубний біль у дитини, та ще й вночі, коли больові відчуття, як правило посилюються, то можна сказати, що це вже не просто дискомфорт, а справжні муки, як для малюка, так і для його батьків. Саме тому ми надаємо послуги цілодобової стоматології в Києві і області.

>> Наші контакти + виклик лікаря <<

Адже, напевно, багато хто помічав, що саме вночі зубний біль дитини проявляється інтенсивніше, ніж вдень. Стоматологи відзначають, що це всього лише суб’єктивна думка, так як рівень больових відчуттів вночі практично ідентичний болі в денний час. Але і через те, що маленька дитина вдень більше рухається, спілкується, він менш концентрує увагу на больових відчуттях і вже лягаючи в своє ліжечко починає відчувати більш інтенсивну біль.

Але яка б не була причина зубного болю у дитини, кожна мама повинна розуміти, що самостійні заходи допоможуть лише на короткий проміжок знизити рівень болю, тому варто негайно вести малюка до дитячого стоматолога. Досвідчені фахівці в найкоротші терміни визначать причину і допоможуть Вам її вирішити. Ні в якому разі не можна залишати зубний біль вночі без уваги, навіть якщо Ви змогли трохи зняти біль народними методами, що вона обов’язково повернеться, і завдасть Вашому маляті ще більше мук!

Якщо зуб у дитини захворів в денний час, то кожен знає, що можна негайно звернутися в стоматологічну клініку. А що ж робити, якщо зуб захворів у дитини вночі? Давати дитині знеболюючі засоби? Це небезпечно! Лікувати народними методами? Це не завжди дієво!

Тому цілодобова стоматологія Київ – це найкращий варіант вирішення проблеми. Не варто мучити малюка, і змушувати терпіти біль до ранку!

Цілодобову стоматологічну допомогу для дітей в Києві Ви можете отримати в дитячій стоматологічній клініці “МамаДентист”. Тут Вашій дитині нададуть невідкладну стоматологічну допомогу в будь-який час доби. Залежно від проблематики та особливостей малюка, дитини оглянуть найкращі лікарі клініки, проведуть повний огляд ротової порожнини малюка, проведуть своєчасне діагностування проблемних місць і підберуть оптимальне рішення даної проблеми.

Тому не варто боятися і просити малюка терпіти біль до ранку! Як тільки малюк поскаржився Вам на больові відчуття, звертайтесь в нашу клініку, і ми з великим задоволенням потурбуємося про Вашому малюку! Опухла щока, малюк відчуває гостру і не терпиму біль, ми зможемо допомогти Вам у будь-якій ситуації! Наші досвідчені фахівці дитячі стоматологи швидко приїдуть до Вас, відразу після Вашого звернення. Вашому малюку не доведеться терпіти біль, навіть якщо на дворі ніч, а швидко дістатися в клініку Ви не можете!

Головний лікар Ганна Іванівна Крилова

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:
  • Email
    Ми відповімо Вам на вказану адресу