Підрізати вуздечку язика Київ, Лазерна корекція вуздечки язика

Вартість лазерної корекції, підрізування вуздечки

можна дізнатися в >>ПРАЙСІ<<

Отримати консультацію з будь-яких послуг

і запис на прийом – >>КОНТАКТИ<<

лазерная коррекция подрезка уздечки

Кожен батько мріє про ідеальне здоров’я свого малюка. Але в житті буває всяке. Одним з найбільш нешкідливих, але досить частим явищем у дітей є коротка вуздечка язика. Якщо дефект виявлений ще в пологовому будинку, то найчастіше він там і усувається. Однак багатьом матусям радять лікарі трошки почекати, підрізати вуздечку язика в більш старшому віці в разі потреби. Тим більше зараз доступна лазерна корекція вуздечки язика практично кожному.

Показання до підрізання вуздечки язика у дітей

Вирішувати чи потрібно підрізати вуздечку язика і в якому віці, слід виходячи з ознак і прояви хвороби. По-перше, найбільш частим проявом короткої вуздечки у малюків є проблеми при грудному вигодовуванні, дитина неправильно бере сосок, їсть з частими перервами, плаче при годуванні або зовсім не бере груди. По-друге, в більш старшому віці спостерігаються неправильна вимова звуків і неправильно формується прикус. При наявності таких симптомів, лікарі рекомендують підрізати вуздечку язика не відкладаючи.

Більш того, часто при короткій вуздечці у діточок спостерігається підвищене відділення слини, приватні стоматологічні дитячі хвороби, проблеми з жуванням твердої їжі у старших діток, а також проблеми шлунково-кишкового тракту.

В якому віці краще підрізати вуздечку язика дитині?

Підрізання вуздечки язика в Києві новонародженим краще здійснювати в пологовому будинку, коли проблема помічена вчасно і батьки не проти такої операції. Вважається, що саме в цей час, найбільш підходящий період, так як у маленької дитини вуздечка ще не має кровоносних судин, тому підрізання вуздечки займає всього кілька секунд, і наслідки такої процедури зведені до мінімуму.

Вуздечка язика може оперуватися і в період з 5 до 6 років, так як в такому віці у дитини починає формуватися мова і вже можна помітити більш виражені дефекти. Коротка вуздечка підрізається під анестезією, так як в цьому віці перемичка вже має кровоносні судини.

Якщо не підрізати вуздечку язика, які наслідки?

Вирішуючи чи варто підрізати вуздечку, слід розуміти, що, якщо цього не зробити, можуть виникнути неприємні наслідки. По-перше, в шкільному віці у дитини можуть виникнути серйозні проблеми з вимовою, діти більше схильні до систематичних хвороб дихальних шляхів. По-друге, можуть з’явитися чутливість зубів, що з часом призводить до серйозних проблем із зубами, а також в наслідок неправильно сформованого прикусу буде неестетичний вигляд в ротовій порожнині.

Але варто відзначити, що вирішувати проблеми з короткою вуздечкою у дитини можна спробувати і консервативними методами, наприклад, виконуючи вправи на розтяжку вуздечки.

Так, що вирішувати підрізати чи вуздечку чи ні, варто спільно з лікарями, вони допоможуть підібрати метод і спосіб вирішення цієї проблеми.

Де підрізати вуздечку язика дитині?

Зіткнувшись з питанням чи потрібно підрізання вуздечки, який лікар виконує цю процедуру, на думку приходить відразу Дитяча стоматологія. Абсолютно вірно саму процедуру підрізання будуть виконувати в дитячій стоматології, але перед проведенням операції не зайвим було б порадитися і з іншими лікарями: при проблемах зі вигодовуванням – з педіатром, при неправильному прикусі – з дитячим ортодонтом, при проблемах з мовою – з логопедом.

Лазерна корекція вуздечки язика

Одним з найбільш інноваційних досягнень дитячої стоматології, є лазерна корекція вуздечки язика, яка має масу переваг. По-перше, при проведенні процедури лазерної корекції вуздечки мінімізовані ризики кровотеч, так як промені лазера запаюють дрібні кровоносні судини. Лазерна корекція вуздечки язика в Києві не вимагає накладання хірургічних швів, немає ризику потрапляння в ранку інфекції, оскільки лазерні промені надають протимікробну дезінфікуючу дію. Лазерне підрізування вуздечки язика – це безболісна процедура, яка не має неприємних наслідків і характеризується швидким загоєнням.

Лазерна корекція вуздечки у дітей проходить під місцевою анестезією, причому доза її зовсім мізерна в порівнянні з хірургічними методами. Лікар фокусує на перегородці промінь лазера, тим самим розчиняє його. Сама процедура корекції вуздечки лазером займає не більше 5 хвилин. Лазерна корекція вуздечки язика,  отримала від батьків тільки позитивні відгуки, так як дітки її легко переносять, а наслідки зведені до мінімуму. Ціна лазерної корекції вуздечки язика в  Києві трохи більше звичайного хірургічного методу підрізання, але досить демократична, тому з кожним роком все більше користується попитом серед дбайливих батьків.